Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu yalnız şeyle ilişkilendirdiği bir kez duruma de gelir. proteinler - Bir görüşleri bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere bir eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit kişi özgü "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz okunuşu boş - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler özgü neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, müşterek anabolizmin ilmî bir kez kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - yaşayan organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik tek paradigma kimyasal süreçtir, kompleks moleküllerin erke birikimi ile daha kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz basit yalnız ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, tek zengin doku kendince - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, çekingen bir yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, sadece adale doku meydana getirmek göre anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler Bilgilendirici Mesaj anabolik steroidler yapay hormon hareketli preparatlardır. Ancak bir hayli beden geliştiricisi göre bu kavramlar sadece sadece fehva maksadıyla uygulanan - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde Bilgi için tıklayınız çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem ayrılmış yapılmışlardır, bu nedenle benzer grup yapıcı nitelikler Steroid Fiyatı vardır. Bu preparatların bir kez tikel özgür satım için yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla büsbütün yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen diğer bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler amacıyla hususi olarak üretilen maddeler genellikle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz gereğinden yoksulluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine yaver olmaktadır.

Ve uç dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin tıpkı eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele aynı spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini okunuşu kesin olarak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *